نیک آوا.

تعمیر کامپیوتر

برطرف کردن ایرادات و تعمیر کامپیوتر دسکتاپ یکی از خدمات نیکامان است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن قابل انجام می باشد.
کامپیوتر دسکتاپ نوعی رایانه است که برای قرار گرفتن بر روی میز یا سطوح دیگر طراحی شده است.
این کامپیوترها از دستگاه های جانبی مانند صفحه کلید، موس و دستگاه های نمایشگر مانند مانیتور یا پروژکتور برای تعامل استفاده می ‌کنند.
کامپیوترهای دسکتاپ می توانند دارای یک فرم افقی یا عمودی باشند و یا با نمایشگر ترکیب شده تا یک رایانهAll_in_one ایجاد کنند.
برخلاف لپ تاپ ها که قابل حمل هستند کامپیوترهای رومیزی یا دسکتاپ معمولاً برای ثابت ماندن در یک مکان ساخته شده اند.
این نوع کامپیوتر ها شامل اجزایی مانند سی‌پی‌یو ، رم و هارد دیسک در یک کیس هستند که به صورت افقی روی دسکتاپ قرار می گیرند سپس یک مانیتور در بالای کیس کامپیوتر قرار داشته و یک موس و صفحه کلید به آن متصل است.
گاهی اوقات مشکلاتی در کامپیوترهای رومیزی ایجاد می شود که ممکن است توسط خودتان قابل برطرف شدن باشند کافی است چند راه حل ساده مانند اسکن کردن کامپیوتر توسط آنتی ویروس ،به روز کردن نرم افزار، تست کردن اتصال دستگاه به وای فای و نصب دوباره سیستم عامل را امتحان کنید و بررسی کنید که آیا مشکل برطرف شده است یا خیر. در غیر این صورت باید از یک مرکز معتبر که در زمینه تعمیر کامپیوتر فعالیت دارد کمک بگیرید.

تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر

نیک آوا مرکز تعمیر کامپیوتر در تهران

در صورتی که کامپیوتر شما خراب شده است و مطمئن نیستید که اشکال از چیست ما می توانیم به شما کمک کنیم تا مشکلات دستگاه خود را برطرف کنید.
فرقی نمی ‌کند که از خرابی های مکرر، راه اندازی کند سیستم، بارگیری آهسته برنامه ها یا موارد دیگر شکایت داشته باشید زیرا ما می توانیم به شما کمک کنیم تا مشکل را شناسایی نموده و بهترین راه تعمیر برای آن را ارائه می دهیم.
در صورت مواجه شدن با هرگونه خرابی در کامپیوتر خود مراجعه به  نیک آوا باعث تعمیر سریع و دقیق دستگاه شما می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *