نیک آوا.

بازیابی اطلاعات هارد

از دست دادن داده های مهم ، یک تجربه استرس زا است که بر زندگی افرادی که سبک زندگی آنها دیجیتالی است تاثیر زیادی دارد . چندین سناریو وجود دارد که ممکن است به صورت تصادفی فایل ها را از روی هارد دیسک حذف کنید و یا بطور ناخواسته سطل بازیافت رایانه شخصی خود را خالی کنید.
بازیابی هارد دیسک ، فرایند بازیابی اطلاعات و بازیابی هارد دیسک به آخرین پیکربندی آن است. این کار هارد دیسک را قادر می سازد تا پس از یک خرابی موقت ، بازیابی شده و به شرایط عادی کاری خود به همراه داده هایی که حذف شده ، گمشده یا غیر قابل دسترسی هستند، بازگردد.

نحوه بازیابی هارد دیسک

به طور معمول امکان دارد داده ها را به دلیل آسیب فیزیکی وارد شده به هارد دیسک از دست بدهید. موارد آسیب فیزیکی برگشت ناپذیر است و ممکن است نیاز به کمک توسط مراکز حرفه‌ای که خدمات بازیابی هارد دیسک را ارائه می دهند، نیاز داشته باشید.
بسته به سیستم فایل هارد دیسک یا دستگاهی که فایل ذخیره شده در آن گم شده است نرم افزار بازیابی اطلاعات هارد دیسک Disk Drill می تواند فایل را تا زمانی که رونویسی نشده باشد پیدا کند .
بازیابی هارد دیسک را همچنین می ‌توان به صورت دستی با اتصال هارد دیسک به رایانه دیگری با استفاده از رابط های ATA ،SATA یا USB انجام داد.

بازیابی اطلاعات هارد
بازیابی اطلاعات هارد

علاوه بر این ، بازیابی هارد دیسک شامل بازیابی و کپی داده ها از درایو های مرده و تعمیر آسیب فیزیکی ایجاد شده در هارد نیز می‌ شود.
بازیابی برای درایوهایی با آسیب دیدگی فیزیکی نیاز به تعمیر و تعویض اجزا دارد . در این سناریو داده ها حذف یا خراب نمی شوند بلکه هارددیسک به شکل فیزیکی تحت عملیاتی قرار می‌ گیرد تا بتوان به داده های آن دسترسی داشت.

نیک آوا مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات هارد

در صورتی که هارد دیسک شما آسیب دیده است باید توسط یک مرکز حرفه‌ای که سرویس بازیابی اطلاعات از هارد دیسک را ارائه می دهد اطلاعات خود را بازیابی کنید .
سرویس بازیابی اطلاعات نیک آوا یک راه حل عالی برای زمانی است که هارد شما آسیب دیده یا خراب شده است. زیرا تخصص فنی نیک آوا می تواند داده ها را از درایو هایی که به شدت آسیب دیده اند بازیابی کند و فایل هایی را که فکر می کردید برای همیشه از بین رفته اند، بازگرداند.

. بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده
. بازیابی اطلاعات هارد انواع لپ تاپ و کامپیوتر
. بازیابی اطلاعات انواع رم ،فلش،مموری کارت
. ریکاوری رم sd که با دوربین های dslr ضبط شده
. جراحی و ریکاوری هاردهای ضربه خورده
. ریکاوری هارد دستگاه های dvr
. ریکاوری هاردهای سروری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *