نیک آوا.

تعمیر هارد

رایانه های امروزی معمولاً دارای یک هاردیسک هستند که می‌توانند از میلیاردها تا تریلیون ها بایت فضای ذخیره سازی داشته باشند.
هارد دیسک ها صفحات دایره‌ای مسطحی هستند که با مواد مغناطیسی پوشانده شده اند . داده ها بر روی سطوح این صفحه ها در مسیرهای متحدالمرکز ذخیره می شوند . یک مغناطیس یا آهنربای الکتریکی کوچک به نام سر مغناطیسی یک رقم دوتایی 0 یا 1 را با مغناطیس کردن نقاط ریز روی دیسک در حال چرخش در جهات مختلف می نویسد و با تشخیص جهت مغناطیسی نقاط ارقام را می ‌خواند.

تعمیر هارد
تعمیر هارد

در سالهای اخیر انواع جدیدی از هارد دیسک های جامد تولید شده اند که اصطلاحا SSD نامیده می شوند. در بسیاری از کامپیوترهای جدید این نوع هارد دیسک برای ذخیره سازی اطلاعات ، مورد استفاده قرار می گیرد .

نیک آوا مرکز تخصصی تعمیر هارد در تهران

هارد دیسک به دلیل ماهیت مکانیکی – الکترونیکی ، یکی از پر استهلاک ترین قطعات کامپیوتر محسوب می شود و هر لحظه در معرض آسیب و خرابی است . با توجه به اینکه در هارد دیسک ، اطلاعات مختلف و مهمی ذخیره می شود ، تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات آن ، اهمیت فراوانی دارد.
در صورت ایجاد هر گونه اشکالی در هارددیسک خود می ‌توانید با نیک آوا تماس بگیرید، زیرا این مرکز متخصص در زمینه تعمیر انواع هارد دیسک بوده و مشکلات ایجاد شده در هارد دیسک را به سادگی برطرف می کند.

مهمترین خدماتی که نیک آوا ارائه می دهد :

1. تعمیرات انواع هارد : وسترن دیجیتال ، سیگیت ، سامسونگ ،توشیبا، هیتاچی ، Adata ، ترنسند و ..
2. رفع ایرادهای هارد : رفع بدسکتور ،تعمیر و تعویض برد سوخته هارد ، رفع کندی شدن هارد ، رفع ارور فرمت ، شناسایی نشدن هارد ،هاردهای ضربه خورده ،کندی در کپی کردن هارد ، عدم شناسایی پارتیشن ،نصب نشدن ویندوز ،تعمیر هارد DVR

جراحی هارد صدادار ، جراحی هارد با صدای بوق ، جراحی هارد با صدای تلق تلق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *